kliknij tutaj, żeby dodać wpis

10.05.2022 - 21:49 - Ewa

Witam,
poszukuję miejsca blisko wody w którym bezpiecznie można trzymać wędkarskie łodzie aluminiowe (5 szt.) firmy VIKING z silnikami YAMAHA do wypożyczenia. Jeśli ktoś z Państwa dysponuje taką infrastrukturą proszę o kontakt. wedkarski.raj@interia.pl
Pozdrawiam.

e-mail        warszawa

komentuj


13.05.2019 - 22:39 - Dani

Jeżeli się nie mylę, strona cerkiew-siemianowka.eu i siemianowka.pl mają tego samego administratora. Dziwne że po moim wpisie w księdze gości strony parafii, początkowo opublikowany tekst zniknął, a później zniknęła również i księga gości. Cenzura? Informuję tylko że w internecie pojawił się wpis i zdjęcia z siemianowskiego cmentarza. Siemianówka po prostu staje się znana z wysokich kosztów wywozu śmieci, może ze względu na brak segregacji?

komentuj


14.05.2019 - 6:13 - Jerzy Szymaniuk (admin)

Potrafisz czytać ze zrozumieniem? Powyżej jest napisane, że spamowanie nie będzie tolerowane. Nie będzie tu linków.
Ceny śmieci nie ustala parafia. Są one jednakowe na terenie całej gminy.

Autora tekstu, o którym napisałeś, podpisujący się jako Dani, informuję, że naruszyłeś moje prawa autorskie do zamieszczonych tam zdjęć, co zgodnie z obowiązującym prawem jest przestępstwem. Mam twój pełny IP z dynamic.gprs.plus.pl i wykorzystam do wyegzekwowania tego oprawa.

e-mail        Siemianówka/Białystok


14.05.2019 - 9:01 - Dani

Panie Jerzy. Cieszę się że ma Pan mój adres IP. Informuję, że nie jestem autorem (as23779), ani właścicielem strony (świeżym okiem). Jestem autorem jedynie wpisu w księdze gości na Pana stronie. Zamiast straszenia konsekwencjami, lepiej brzmiałoby dziękuję. Przecież chyba to dzięki mojemu wpisowi dowiedział się Pan, że zdjęcia Pana autorstwa są wykorzystywane, rozumiem że bez zgody autora.
Smutnym jest fakt, że komentarz bazujący na felietonie ze wspomnianej strony spowodował usunięcie księgi gości kościoła w Siemianówce. Nie to było moim celem, ale cenzury też się nie spodziewałem. Życzę powodzenia i proszę przywrócić księgę gości, ja tam już zaglądać nie mam zamiaru. Pozdrawiam


14.05.2019 - 9:50 - Jerzy Szymaniuk (admin)

Dziękuję za informację i przyjmuję, że faktycznie nie jesteś autorem tekstu, a więc nie popełniłeś też przestępstwa naruszającego moje prawa autorskie. W związku z tym za to przepraszam, ale to nie jest straszeniem, a uświadomienie powagi naruszenia prawa.

Nie myl też pojęcia "cenzura" z prośbą, czy też informacją, o zakazie spamowania. Informacja jest jasno napisana. Nie jestem więc cenzorem, a administratorem, który dba o stronę.

Przychylam się do prośby i księgę przywróciłem.

Cyt. "Siemianówka po prostu staje się znana z wysokich kosztów wywozu śmieci, może ze względu na brak segregacji?".
Tu nadużywasz pojęcia i obrażasz mieszkańców Siemianówki (podejrzewam, że ty też nim jesteś). Z danych UG Narewka wynika, że prawie wszyscy mieszkańcy segregują śmieci i to już od kilku lat, w czym dawno wyprzedziliśmy większą część kraju. Faktem jest, że na cmentarzu z tą segregacją jest problem, ale dotyczy on nie tylko Siemianówki, ponieważ pochowani są tu dawni mieszkańcy również innych miejscowości. Na innych cmentarzach jest ten sam problem. Wiem to, ponieważ bywam na nich.

e-mail        Siemianówka/Białystok


18.04.2019 - 17:14 - WKL

o tym na krasnej hrebli- proponuję sprawdzić kto był właścicielem działki w latach 70-80? jak Pan ustali to przekażę informację?

komentuj


18.04.2019 - 12:03 - WKL

jeszcze żyje główna , , fundatorka krzyża"

komentuj


18.04.2019 - 13:57 - Jerzy Szymaniuk (admin)

O jakim krzyżu i o jakiej fundatorce pan/pani pisze?

e-mail        Siemianówka/Białystok


12.04.2019 - 19:02 - Józef Gryc

Ballada T.Sołniewicz jest super.
W przedwojennej gminie Jałówka wiara nie była przeszkodą , mój dziadek "za cara" musiał zmieniać wiarę z katolickiej na prawosłaną, a prawosławna Mama wyszła za mąż za katolika , z miłości. Wiara nam w młodości nie przeszkadzała obchodzić świąt 2 razy razem bawić się ... To była naprawdę tolerancja. Pozdrawiam autora :)

e-mail        Hajnówka

komentuj


[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] ... [28]


 


..:: admin login ::..

puchary, puchary sportowe, puchary okolicznociowe, medale, statuetki, trofeastroje sportowe, stroje pikarskieTumiki Rumia, auto-serwis, KAZ, mechanika pojazdowa, naprawa samochodwHeros, szkolenia, centrum szkoleniowe, kursy masau